ЈАДНО И БЕДНО: Врхунац НЕСПОРТСКОГ понашања! Емаптија, шта је то? (ВИДЕО)

19.10.2019. 11:57
Meksiko
Мексико / Извор: Фото: Twitter prinscreen/@e_ALeague

Невероватно.

Фудбалери мексичког Веразкруза су одлучили да протествују због неисплаћених плата. Они су стајали прва четири минута меча домаћег првенства, а на опште изненађење навијача на стадиону "Луис Пирата Фуенте" ривал (Тигрес) је почео да игра и крај непомичних домаћина постигао два гола.

НАСТАО БИ ХАОС: Нејмар НЕ може да се врати у Барселону (ФОТО)

ПОРУКА ЈАНКУ ОД ДЕВОЈКЕ ИЗ СРБИЈЕ: Биљана је НАЈБОЉЕ описала каријеру српског тенисера

ДЕФИНИТИВНО: УЕФА раздвојила клубове из Русије и тзв. Косова (ФОТО)

- Мислим да раде погрешне ствари, ми смо дошли овде, сачекали минут, одбили смо да чекамо три - рекао је Пизаро, додуше не објаснивши каква је разлика.

Било како било, повели су у 4. минуту са 2:0, после је Еду Варгас дао још један гол па је све било решено за десетак минута, а домаћин је голом Енглеза Казима Ричардса поставио коначних 3:1 у финишу.

Бивши репрезентативац Салсидо је рекао да је потез гостију бедан, да је у питању непоштовање колега професионалаца и да је тужно то што су урадили. Бедан, али и јадан, али у складу са правилима. Ако су тако размишљали онда је у реду. Али, емпатија, ма шта они знају шта је то.

Погледајте како изгледа грчка спортска новинарка, Дора Пантели

ОТВОРИО СЕ: Милошевић брани Садика, а није могло ни без приче о судијским грешкама

О ОВОМЕ БРУЈИ ЦЕЛА АМЕРИКА: Процурио снимак Бобијеве туче! ПРЕБИО је ПОЗНАТУ фацу (ВИДЕО)

ЛЕПЕ ВЕСТИ ЗА КУЗМИЋА: Боксер ОДУСТАО од тужбе против кошаркашка Звезде! Открио и разлог

НЕЗАПАМЋЕНО: Манчестер неће на стадион Партизана (ФОТО)

САВО ОПРЕЗАН ПРЕД МЕЧ У ЛУЧАНИМА: Играју већ дуго ПРЕПОЗНАТЉИВ фудбал