ЈАГУАР УКРОТИО ЈАРЧЕВЕ: Асанов ПРЕЛЕП гол СПАСИО Бохум пораза (ВИДЕО)

22.01.2022. 21:28
Takuma Asano
Такума Асано / Извор: Фото: Youtube printscreen/Sport Клуб/МН Press

Бивши играч Партизана одреаговао мајсторски.

Фудбалери Бохума и Келна ремизирали су у 20. колу Бундеслиге резултатом 2:2 (1:2), а јунак домаћег тима био је бивши играч Партизана Такума Асано.

МЕРИДИАН НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА ПЛАНЕТИ: Челси 1.70, Манчестер Јунајтед 1.95, Аталанта 2.30

СТАНОЈЕВИЋ ПРЕСЕКАО: Ево које играче ВОДИ на припреме у Турску! На списку је 30 имена!

ЛОШЕ ВЕСТИ СУ СЕ ОБИСТИНИЛЕ: Влаховић позитиван на КОРОНУ!

Јапанац је у 70. минуту постигао изједначујући гол, после изведеног аута, лопта је дошла до у шеснаестерцу Асану, који је феноменално прецизним шутем надмудрио голмана Келна Швабеа.

Претходнно је домаћин повео у 25. минуту преко Хотмана, али су Јарчеви до полувремена преокренули резултат у своју корист.

Најпре је Хуберс у 36. изједначио резултат, а у последњим секундама првог дела Модесете на додавање Каинца погодио за 1:2.

Бохум је тренутно на 11. месту са 24 бода, док је Келн четири седми са пет поена више.

Најновије вести о фудбалу прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Адријана Ђурђевић, девојка фудбалера Дује Ћалета-Цара.