ЈАНГ БОЈС ЈЕ У СТРАШНОЈ ФОРМИ: Ако прође Данце Звезди неће уопште бити лако (ВИДЕО)

10.08.2019. 21:29
Marakana
Маракана / Извор: Србија Данас

Нова победа Швајцараца.

Уколико фудбалери Црвене звезде избаце Копенхаген из квалификација за Лигу шампиона у плеј-офу ће се сусрести са Јанг Бојсом. Шампион Швајцарске се квалификацијама прикључује тек у тој фази, али зато са великим успехом бруси форму у националном шампионату. У четвртом колу су жуто-црни савладали Сент Гален у гостима са 3:2 и тако су се осамили на врху табеле.

НИЈЕ САМО ПАВКОВ: Милојевићева УЗДАНИЦА пропушта реванш у Копенхагену? (ФОТО)

ЧЕКА ИХ ПАКАО У ДАНСКОЈ: Навијачи Копенхагена спремни за фудбалере Звезде (ФОТО)

СУТРА ОКОНЧАВА ТЕРАПИЈЕ: Познато колике су ШАНСЕ да Павков заигра у Копенхагену

Екипа Јанг Бојса је до сада остварила три тријумфа и један нерешен резултат, а проитв Сент Галена је показала велики квалитет. Потенцијални ривал Црвене звезде је у гостима повео са 2:0 головима Жан-Пјера Нсамеа и Улисеса Гарсије, али је у последњем минуту првог дела предност шампиона смањио Ђорди Квинтиља.

Почетком другог полувремена је Седрик Итен поравнао са беле тачке, али је десет минута пре краја утакмице Нсаме другим голом на мечу донео победу Јанг Бојсу.