БОДОВИ ОСТАЈУ У ИВАЊИЦИ: Пролећни првенац Јавора

12.03.2024. 20:14
FK Javor
ФК Јавор / Извор: МН Press

Меч 25. кола Суперлиге Србије.

Фудбалери Јавор асу пред својим навијачима савладали сурдулички Радник резултатом 2:1 у мечу 25. кола Суперлиге Србије. Ово имје прва победа од почетка другог дела сезоне

СПЕКТАКЛ У ДОМАЋЕМ ПРВЕНСТВУ! Бивши играч Звезде дао ДВА гола из КОРНЕРА, Вождовац у надокнади растужио Пазарце (ВИДЕО)Luka Adžić

РАЈ ЗА МАНИПУЛАЦИЈЕ: УЕФА променила начин жребањаUEFA

РАЈ ЗА МАНИПУЛАЦИЈЕ: УЕФА променила начин жребања

(УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК) Репрезентативац пао током утакмице! Срце му је стало на сат временаAhmed Refat

Ивањичани су повели већ у четвртом минуту када је Лука Гојковић савладао голмана Стефана Ранђеловића на асистенцију Бубакарија Дукуреа, а у 32. минуту Гојковић је био у улози асистента, када је Лазар Мићић повисио на 2:0.

Капитен Радника Михајло Орешчанин је вратио наду Раднику евроголом у 83. минуту. Покушавали су гости на очајном (у нормалном свету утакмица не би ни почела) терену да дођу до изједначења, али нису смогли снаге за то.