ХАОС НА ЗВЕЗДИНОМ МЕЧУ: Играч НОКАУТИРАО противника, настала ОПШТА ТУЧА (ВИДЕО)

15.03.2023. 15:44
Fk
Фк / Извор: Фото: ИнстаграмПринтсцреен/фкјединствогос

Скандал о ком се прича...

Утакмица на отварању пролећног дела сезоне у такмичењима нижег ранга, у Госпођинцима, у којој је екипа Јединства савладала Црвену звезду (НС) са 4:1, остала је у сенци скандала на терену, који је изазвао фудбалер гостију Мирсад Хајризи.

(САСТАВИ) ЗВЕЗДА У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ: Милојевић доста комбиновао на месту Партизановог посрнућа

ИО ФСС ДОНЕО ОДЛУКЕ: Недимовић мења Џајића у одсуству, Шурбатовић остаје генерални секретар

ПОТПИСАО КРСТОВИЋ: Спреман за Лигу шампиона

Наиме, Хјризи је нокаутирао Јовановића после дуела на половини Новосађана. Након тога је настала општа туча и утакмица, а прекид је трајао десет минута. Због скандала је судија Кизић показао црвене картоне виновнику туче и Младену Тепићу, из редова домаћина, пише Дневник.

Јединство је повело већ у другом минуту, када је на асистенцију Марка Вечанског Ранковпотигао гол главом. Већ у шестом минуту Вечански је дуплирао предност.

У 20. минуту је голман Попин у шенаестерцу оборио Ранкова, због чега је зарадио други жути картон, а Јовановић је био прецизан са беле тачке Јовановић.

Аутогол Бубњевића је гонео гостима једини гол, а тачку је на меч ставио И надокнади времена Станчић.

БОНУС ГАЛЕРИЈА:Погледајте како изгледа Јасмина Александров, бивша кошаркашица и супруга Немање Александрова