ЈОВЕЉИЋ - МАШИНА! Бивши нападач Звезде наставља да "терорише" Аустрију - 2 гола младог нападача

18.04.2021. 17:08
Dejan Joveljić
Дејан Јовељић / Извор: Фото: Инстаграм printscreen/wolfsbergerac

Решета...

Српски нападачи из недеље у недељу показују да ће селектор наше репрезентације, Драган Стојковић Пикси, у будућности бити на слатким мукама када је у питању избор најбољих шпицева.

5 И ПО МИЛИОНА НА ТЕЛУ ЈЕЛЕНЕ ЂОКОВИЋ: Детаљ који носи Новакова супруга о коме се прича (ФОТО)

КАКВА БИ ТО ЕКИПА БИЛА - ДЕЈО ОБАВЕЗНО: Просинечки ОДАБРАО најбољи тим од фудбалера са којима је играо (ВИДЕО)

ЈОКИЋ ПОСВАЂАО АМЕРЕ: Жестоко се ИЗВРЕЂАЛИ због Србина - "Ти си КРЕТЕН"! Пале ТЕШКЕ речи (ВИДЕО)

Победа у Ел Класику, пласману полуфинале Лиге шампиона… Реалу је баш кренуло, а како има само бод мање од Атлетика, намерачио се и на титулу. Вечерас (21.00) гостује Хетафеу и само победа долази у обзир, а квота на двојку је 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Хетафе - Реал Мадрид.

Дејан Јовељић наставља да решета мреже у Аустрији. У дресу Волсбергера, бивши нападач Црвене звезде је овога пута постигао два поготка - једина на утакмици тамошњег плеј-офа коју је његов клуб играо код куће против Тирола.

Волфсбергер је тријумфовао са 2:0, а Јовељић је први погодак постигао већ у шестом минуту.

Србин је други пут затресао мрежу гостију у 63. минуту, а за екипу Волфсбергера заиграо је још један српски фудбалер - Немања Рнић, 36-годишњи дефанзивац који је у каријери наступао и за београдски Партизан.

Јовељић је укупно постигао 11 погодака у аустријској Бундеслиги, док је у свим такмичењима забележио 13 голова на 36 утакмица, уз пет асистенција.