СЕРИЈА А: Јуве у финишу сломио Фиорентину, Миленковић поцрвенео

06.11.2021. 20:15
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Реутерс

Минималац Старе даме.

Фудбалери Јувентуса савладали су Фиорентину (1:0) голом Квадрада у 12. колу Серије А.

ТЕЖАК ПОСАО ПРЕД ЋАВИЈЕМ: Барси мало и 3:0 против Селте

У НЕМАЧКОЈ НЕМА ВИШЕ НЕПОРАЖЕНИХ: Бајерн прекинуо серију Фрајбурга

МИТРОВОЈ СЕРИЈИ НЕМА КРАЈА: Србин се играо са одбраном Питербора и ГЛАВОМ закуцао победу Фулама (ВИДЕО)

У првом полувремену није било много узбуђења. Једина ситуација вредна помена десила су надокнади времена, када је судија Соза консултовао ВАР собу због евентуалног пенала за госте. Међутим, одлучено је да не покаже на белу тачку и послао је играче на паузу.

И тако је први део игре завршен без шута у оквир гола на обе стране, а наставак меча донео је прилику Алвара Морате, који је шутирао из волеја поред гола.

У 73. минут, тренутак одлуке, српски дефанзивац Никола Миленковић је зарадио два жута картона у размаку од само седам минута и Виола је остала са 10 играча.

Што су фудбалери Јувентуса успели да материјализују и да дођу до победе у 91. минуту. Квадрадо је сјаном соло-акцијом предриблао Бирагија, а голман Тераћану није могао да зауставио ударац Колумбијца у ближи угао свог гола.

Јувентус и Фиорентина имају по 18 бодова и налазе се на седмом и осмом месту.

Најновије вести из света спорта можете прочитати ОВДЕ.