ЈУВЕНТУС КИКСНУО НА ГОСТОВАЊУ: Кјезин ОЧАЈАН деби! ОСТАВИО колеге на цедилу

17.10.2020. 23:09
Federiko Kjeza
Федерико Кјеза / Извор: Реутерс

Вулић играо до 77. минута.

Фудбалери Кротонеа освојили су бод на својем терену (1:1) против Јувентуса у 4. колу италијанске Серије А. Домаћин је повео из пенала преко Симија у 12. минуту, а испоставиће се бод тиму из Торина је донео у 21. Алваро Мората.

Ево зашто овог викенда нико неће морати да апелује на људе да остану код куће

КАО У НАЈБОЉА ВРЕМЕНА: Немања Томић подсетио да је ПАКЛЕН ИГРАЧ! Лажњак а ла Гаринча и ГОЛЧИНА (ВИДЕО)

НИСУ ПРВАЦИ ЕВРОПЕ ТЕК ТАКО: Милер и Лева самостално срушили Билефелд, ПО ДВА КОМАДА обојица (ВИДЕО)

Био је ово деби Федерика Кјезе за Јувентус, али га неће памтити по добром. Иако је кренуо добро и асистирао код првог гола, али искључен је у 60. минуту и практично допринео да његов нови тим не дође до победе.

Ужасним стартом на ривала добио је директан црвени картон и оставио саиграче на цедилу да се боре.

Шампион није успео да дође до победе, поништен му је гол због офсајда осам минута пре краја захваљујући ВАР-у, и други пут у сезони остао без победе.

За домаћин тим је до 77. минута играо доскорашњи везиста Црвене звезде Милош Вулић.