СТАРА ДАМА ОСТАЈЕ ДАВЉЕНИЦА: Ребић угасио наду за прву победу, Милан могао и до три бода (ВИДЕО)

19.09.2021. 22:50
Juventus - Milan
Јувентус - Милан / Извор: Реутерс

Јуве у зони испадања, ко би то очекивао...

У дербију два највећа италијанска клуба није било победника, Јувентус и Милан су одиграли 1:1 у оквиру четвртог кола Серије А.

БОРЈАН О ГОЛУ КОЈИ ЈЕ ПРИМИО: Употребио је једну реч да га опише

NATHO ЈАСАН: У дербију мораш да знаш да завршиш утакмицу

ДА ЛИ ЈЕ НЕПРАВЕДНО ПОНИШТЕН ГОЛ ПАРТИЗАНА? Судијски експерт детаљно образложио ситуацију, али и ЗВЕЗДИН ПОГОДАК

Меч је кренуо кошмарно по "росонере", Тео Ернандез је направио грешку и допустио изгледну шансу противницима, а Алваро Мората је то знао да искористи. Јуве је повео 1:0 већ у четвртом минуту.

Конкретнији је био тим Масимилијана Алегрија у првом делу меча, гости нису успевали да дођу до озбиљнијих шанси и на паузу се отишло с минималном предношћу за Јувентус.

Милан је поправио игру у другом делу, а награда је стигла у 76. минуту када је Анте Ребић дивно скочио и искористио Тоналијев центаршут из корнера. Милан је изједначио на 1:1, а до краја је могао до потпуног преокрета, али је стопостотну шансу Калулуа невероватним рефлексом успео да заустави Војчек Шченсни.

Милан је остао непоражен и после четири кола, налазе се на деоби првог места са Интером, оба градска ривала имају по 10 бодова. Јувентус је на 18. позицији са свега два бода, што значи да се Стара дама налази у зони испадања, једине слабије пласиране екипе у овом тренутку су Каљари и Салернитана.