ЧАРОЛИЈА ВЛАХОВИЋА: Рома остала без бодова у Торину (ВИДЕО)

30.12.2023. 23:20
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Фото: Профимедиа/ИМАГО

Сјајна партија српског репрезентативца...

Фудбалери Јувентуса победили су Рому у 18. колу Серије А резултатом 1:0. Једини гол на утакмици је виђен у 47. минуту када Адријен Рабијо погодио после асистенције Душана Влаховића.

"ТОКОМ ЗИМЕ ЋЕ СЕ ТО ЗАВРШИТИ": Караџић одговорио да ли се враћа у Партизан!Tomislav Karadžić

"ТОКОМ ЗИМЕ ЋЕ СЕ ТО ЗАВРШИТИ": Караџић одговорио да ли се враћа у Партизан!

У потпуно неочекиваном тренутку: Враћа се Марко НиколићMarko Nikolić

У потпуно неочекиваном тренутку: Враћа се Марко Николић

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Рутина ”Вукова” и ”Грађана’FK Mančester siti

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Рутина ”Вукова” и ”Грађана’

Јуве после ове победе је смањио бодовну разлику у односу на пропласирани Интер на свега два бода, док је Рома остала на седмом месту табеле Серије А.

Још један дерби у Торину и још једна победа Јувентуса од 1:0. Јуве се једноставно претплатио на овакве победе и на овакве утакмице и тиме показао да зна како се играју овакви мечеви.

И на овом мечу је српски двојац (Влаховић, Костић) од старта меча био на терену.

Рома је имала бољи почетак меча, јер је у петом минуту имала шансу преко Брајана Кристантеа, али је фудбалер Роме био непрецизан, па је лопта погодила стативу.

Прву праву шансу Јувентус је имао тек у 43. минуту када је управо Филип Костић упутио снажан ударац, али је био непрецизан.

И онда на старту другог полувремена Јувентус је стигао до гола. Магична асистенција Душана Влаховића, који је петом проиграо Адријана Рабиоа који је потом лопту послао у доњи десни угао гола голмана Роме и тако довео свој тим до предности, а Влаховић уписао своју трећу асистенцију у овој сезони Серије А.

Влаховић и Костић су се на терену задржали до 76. минута када су обојица изашли из игре у исто време.

Јувентус је до краја меча стигао до новог гола, али је он био поништен због офсајда.