ЈУВЕНТУС ПОНОВО ПОРАЖЕН: Наполи савладао "стару даму" - Да ли Италија добија новог шампиона?

13.02.2021. 21:25
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Лоренцо Инсиње пресудио Роналду и друштву.

Деветоструки узастопни шампион Италије Јувентус је изгубио нове бодове у трци са Миланом и Интером поразом од Наполија - 1:0 (1:0).

Mozzart даје највеће квоте на свету: Ливерпул 2,23, ПСЖ 1,30, Манчестер Сити 1,43!

СУДИЈСКИ ЕКСПЕРТ: Одлуке на утакмицама вечитих су оправдане

ТЕРЕН У НИШУ ЈЕ КАТАСТРОФАЛАН: Мислим да су нам требале клизаљке, а не копачке

Наполи је у потпуности надиграо Јувентус у првом полувремену, а прву велику прилику је пропустио Ирвинг Лозано у 18. минуту. У 30. минуту је Ђорђо Кјелини нехотице ошамарио Амира Рахманија, а судија Данијеле Довери после гледања ВАР-а досудио пенал. Најстрожу казну сигурно је у гол претворио Лоренцо Инсиње.

"Стара дама" је тек у другом полувремену почео да ствара шансе, а у првих седам минута наставка било их је чак четири, али мрежа Алекса Мерета је мировала.

Актуелни шампион Италије сада има седам бодова мање од Милана, а пет заостаје за Интером и веома тешко ће одбранити Скудето.