КАД ЈЕ МУКА, ОСЛОНИ СЕ НА МИРАНЧУКА: Марко Николић и Локомотива славили са играчем мање (ВИДЕО)

21.11.2020. 19:53
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: Профимедиа

"Машиновође" до победе дошле голом из једанаестерца.

Локомотива из Москве, коју са клупе предводи Марко Николић, славила је на свом терену против Арсенала из Туле 1:0 у утакмици 15. кола руске Премијер лиге, а до гола и нових бодова дошла је са играчем мање.

КАДАР – НЕВЕРА! Погледај званично најјаче добитне тикете и преузми 1000 РСД БОНУСА НА ПОКЛОН

ТРИ БОДА ОСТАЈУ У ХУМСКОЈ АЛИ... Партизан није стварао шансе какве се од њега траже

РЕАЛ КИКСНУО БЕЗ ЈОВИЋА: Нема ни Србина, ни Бенземе, а џокер одмах ИСКОРИСТИО ШАНСУ! Недовољно (ВИДЕО)

Неће бити вечерас (21.00) Луиса Суареза у шпицу Атлетика, а Уругвајац би имао силан мотив да се освети Каталонцима за не баш фер однос. У сваком случају, домаћин има четити победе у низу, а Барса посрће од старта сезоне. Биће узбудљиво: квота на кеца је 2,75, на икс 3,30, а на двојку 2,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Атлетико - Барселона.

Локомотива је од надокнаде времена у првом делу меча остала са играчем мање јер је други жути картон добио Ведран Ћорлука.

Није Николићева екипа одустала од своје игре. У 63. минуту им је поништен гол јер је гледањем снимка установљено да је Зе Луис играо руком. До победе је Локомотива дошла са беле тачке - прецизан је у 72. минуту био Антон Миранчук.

Изабраници Марка Николића су овом победом стигли до 24. освојеног бода и налазе се на 6. месту Премијер лиге. Арсенал је тренутно 12. са само 13 бодова.

Погледајте како изгледа Ларса Пипен, бивша супруга Скотија Пипена.