КАД ЗМАЈЕВИ РАШИРЕ КРИЛА: Вождовац РАЗБИО Радник и обезбедио плеј-оф

04.04.2022. 18:40
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Ефикасан меч на Душановцу.

Фудбалери Вождовца савладали су Радника из Сурдулице на свом терену са 4:0 у претпоследњем мечу 29. кола Суперлиге Србије.

ДОМАЋИН СЕ ЈОШ УВЕК НЕ ЗНА: Познато је када се игра 167. Вечити дерби

УЗМИ ИЛИ ОСТАВИ: Манчестер бацио на сто лову за Сергеја! У Лацију заказан хитан састанак

И ДАЉЕ ВАН ТИМА: Јовић не путује у Лондон на утакмицу Лиге шампиона

Домаћин је сјајно отворио меч и непосредно пре постигнутог гола имао погођену пречку. Неколико минута пре првог поготка је Јустас Ласицкас са само пет метара затресао оквир гола и деловало је да би могла да уследи казна на другој страни.

Ипак, играо се 27. минут када је Стефан Хајдин најбоље реаговао након једног корнера и уз доста среће послао лопту у небрањени део гола на коме је стајао Стефан Ранђеловић.

На други гол се чекало до 73. минута. Милош Пантовић је пробио по левом боку, а онда упослио Александра Ћирковића који феноменално шутира, лопта погађа пречку и одбија се у гол гостију за 2:0.

Трећи гол био је дело сјајног Ћирковића у 79. минуту. Станисављевић је проиграо свог нападача, који се добро снашао и прецизно шутирао, па тако и дефинитивно решио питање победника. Коначан резултат поставио је талентовани Мартин Новаковић у 88. минуту.

Овом победом су изабраници Александра Линте и званично обезбедили учешће у плеј-офу.