КАДАР НЕВЕРА: Погледајте урнебесну реакцију Влаховића када је чуо да је Португлија победила голом у 96. минуту (ВИДЕО)

02.09.2021. 09:28
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Фото; Youtube Printscreen/Fudbalski савез Србије

Драма у А групи квалификација за Светско првенство.

Док су се фудбалери Србије поигравали са Катаром у пријатељској утакмици у Дебрецину (4:0), Португалија и Република Ирску водили су спартански рат на терену великог фаворита, а на крају су славили домаћини головима Кристијана Роналда у 89 и 96. минуту (2:1).

Пикси послао јаку поруку после убедљиве победе Србије и голова Роналда “после трећег Дневника”

НЕБО ЋЕ ДА ПАДНЕ - ТОЛИКО ЛЕПО ИГРАМО: Твитер прокључао због победе Србије - Пикси опет постаје херој нације

ВЛАХОВИЋ КАО ХИРУРГ: Клинички прецизан, ово су његове позиције! Ђуричић опет заслужан (ВИДЕО)

Резултат из Португалије пратили су и Орлови, који су по завршетку меча у Мађарској били убеђени да је највећи ривал за прво место у групи киксирао. Међутим…

Док је Душан Влаховић давао изјаву Филип Ђуричић му је рекао за други погодак Роналда.

- Лажеш ме сто посто, лажеш ме? - обратио се Влаховић кроз осмех Ђуричићу,а онда је уследио израз лица као да су му све лађе потонуле.

Занимљив деталај погледајте на 02:50 минута видео клипа.