КАДЕТСКА ЛИГА: Победа од четири гола разлике у Вечитом дербију (ВИДЕО)

03.08.2019. 21:34
Kadetski Večiti derbi
Кадетски Вечити дерби / Извор: Фото: printscreen/YouTube/Zvezda Кидс

Убедљиво.

После Вечитог дербија који је одигран јутрос у омладинској категорији (више прочитајте ОВДЕ), Црвена звезда и Партизан су одиграли и меч првог кола кадетске лиге Србије. Победу на домаћем терену остварили су црвено-бели, који су тукли вечитог ривала резултатом 4:0. Тријумф Црвеној звезди донели су Кнежевић, Станковић, Лазетић и Бачанин.

ПРОБУШИО МРЕЖУ: Тадић сместио лопту у РАШЉЕ, али ни то није помогло Ајаксу (ВИДЕО)

НАПУШТА СИЦИЛИЈУ: Рајковић СТИЖЕ у Серију А

ОТКРИО КАРТЕ: Матић потврдио где ће завршити каријеру

Црвену звезду је у вођство довео Никола Кнежевић у 14. минуту утакмице, а 20 минута касније предност црвено-белих је удвостручио његов имењак Станковић. Трећи гол на утакмици постигао је Марко Лазетић у 76. минуту, а коначан резултат поставио је Матеја Бчанин у три минута пре краја сусрета.