КАКАВ ДЕБИ: Боаћију је требало САМО 18 минута за први гол у Ђангсуу (ВИДЕО)

01.04.2018. 15:14
Ričmond Boaći
Ричмонд Боаћи / Извор: МН Press

Одиграна утакмица 4. кола Суперлиге Кине, резултат био 2:1.

Ричмонд Боаћи је коначно дебитовао за Ђанагсу Сунинг и то голом. Доскорашњи нападач Црвене звезде стигао је у Кину у зимском прелазном року, али до сада није заиграо пошто је на Далеки исток отпутовао ровит. Код Фабија Капела у прва три кола није добио шансу, али се у међувремену, очигледно, потпуно опоравио па га је нови тренер Козмин Оларију уврстио у екипу. Није био стартер, али је добио шансу у 57. минуту, када је заменио Лингфенга Жанга.

АЛИМПИЈЕВИЋ И ЛЕСОР ПРЕД МОРНАР: Зовемо навијаче да нас подрже

ПОНЕДЕЉАК ЈЕ "ДАН Д": Председник Звезде Небојша Човић ОБРАТИО се свим навијачима! (ФОТО)

Већ у 75. минуту нападач из Гане је био стрелац са беле тачке, а на 2:0 за Ђангсу повећао је Тешеира у 77. минуту. Само четири минута касније, Тјанђин Теда је смањио на 2:1, голом Жонатана. То је уједно био и коначан резултат меча 4. кола Суперлиге Кине.

После четири утакмице Ђангсу има учинак од по две победе и пораза, а у следећем колу играће против Гвангџоа R&F, Драгана Стојковића Пиксија.

Пикси до нове победе у "ЛУДОЈ" завршници (ВИДЕО)

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.