КАКАВ ПЕХ ЗА МИТРОВИЋЕВ ФУЛАМ: Повели ГОЛЧИНОМ, па онда ДАЛИ 2 аутогола за САМО 3 минута (ВИДЕО)

12.01.2019. 16:42
FK Barnli - FK Fulam
ФК Барнли - ФК Фулам / Извор: Реутерс

Играна утакмица 22. кола.

У утакмици 22. кола Премијер лиге између Барнлија и Фулама у првом полувремену било је веома занимљиво. Повели су гости феноменалним голом Андреа Ширлеа у 2. минуту (погледајте на

Фулхам ис currently down 2-1 то Burnley бут this опенер фром Schurrle was stunning (📹:@NBCSportsSoccer) pic.twitter.com/EK3LCA9J5X— Планет Фúтбол (@si_soccer) January 12, 2019

" таргет="_бланк">ОВОМ

линку), али је онда уследио преокрет. У року од само три минута, два аутогола. Свог голмана су у 20. и 23. минуту савладали Џо Брајан и Денис Одои.