КАКАВ ПОВРАТАК АСАНА: Фудбалер Партизана ушао са клупе и одмах дао гол за Јапан (ВИДЕО)

15.10.2019. 21:02
Takuma Asano
Такума Асано / Извор: МН Press

Затресао је мрежу.

Фудбалска репрезентација Јапана славила је на гостовању Таџикистану у квалификацијама за Светско првенство резултатом 3:0, а међу Плаве самураје се вратио првотимац Партизана Такума Асано коме је ово био први наступ у дресу са државним грбом ове године, а 19. укупно. Брзоногом фудбалеру црно-белих ће повратак у национални тим остати у лепом сећању, јер је затресао мрежу ривала.

ЕВРОКУП: Мозли ЛЕТЕО по Виљнусу! Гордић умало трагичар, али је Партизану донео тријумф! (ВИДЕО)

ПАРТИЗАНСКИ ШОУ НА ТВИТЕРУ: Гробари пишу хвалоспеве ОВОМ играчу, а неки нису ни веровали у победу (ФОТО)

ПЕРФЕКЦИОНИСТА: Иако је РИТАС пао усред Виљнуса, Тринкијери има свој став! Нисмо били савршени...

У првом полувремену није било голова, али је већ на почетку другог дела фудбалер Салцбурга Такуми Минамино са два гола отворио домаћи тим. При резултату 2:0 је на терен у 63. минуту ушао Такума Асано, а 19 минута касније је поставио коначан резултат.

Фудбалер Партизана је одлично скочио и главом затресао мрежу после центаршута Хирокија Сакаија са десне стране.

После три одигране утакмице у групи Ф Јапан има максималан учинак, уз гол-разлику 11:0.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица.

ДЕЛИЈЕ ЋЕ ГА ЈОШ ВИШЕ ВОЛЕТИ: Зенга ЗАПАЛИО Инстаграм коментаром у вези Вечитог дербија (ВИДЕО)

ГРОБАРИ У ТРАНСУ! Погледајте како изгледа ПАРТИЗАНОВА ТАБЕЛА после победе над Ритасом! (ФОТО)

СРБИЈА ЈЕ ОВО ЧЕКАЛА: Ђорђевић коначно открио зашто је ЗАПРАВО напустио Орлове

ЖРЕБ ЗА КУП СРБИЈЕ: Вечити САЗНАЛИ ривале у осмини финала! Мачва на Маракани, Партизан чека Спартак!

ПОЉСКА САВЛАДАЛА СРБИЈУ: Орлићи остали без бодова у Лођу (ВИДЕО)