Некадашњи фудбалер Црвене звезде Урош Рачић ове сезоне је члан португалског Фамиликаа као позајмљен играч Валенсије, а у 11. колу Примеире је млади репрезентативац Србије постигао и свој првенац.

НИСУ САМО ГОЛОВИ: Митровић ОВИМ гестом према дечаку ОДУШЕВИО Острво (ФОТО)

ШТА ИМ ЈЕ ОН КРИВ?! Милан продаје једног од НАЈБОЉИХ играча, ево где НАСТАВЉА каријеру (ФОТО)

СРБИН БРИЉИРА: Најбољи у ЕВРОПИ о овоме само сањају

Рачић је скоро све сам одрадио у том 32. минуту утакмице. Стартовао је на средини терена и успео да одузме лопту противнику, затим је повукао неколико метара и са 25 метара упутио неодбрањив ударац у леви горњи угао гола Мореиренсеа. Био је от други гол Фамиликаа и изгледало је да им се смеши победа, посебно када су повели са 3:0 у 64. минуту.

Међутим, најпријатнијем изненађењу португалског шампионата то није било довољно, пошто су гости успели да у размаку од 66. до 85. минута постигну три гола и тако изборе четврти узастопни реми.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга голмана репрезентације Србије Предрага Рајковића

ЗИД ЈЕ СРУШЕН: Феноменална КОРЕОГРАФИЈА навијача Херте! Трабант је зачинио догађај (ВИДЕО)

БРУКА СЕРХИЈА РАМОСА! Капитен Реала као Џака и Шаћири, ОВИМ потезом је УВРЕДИО и Луку Јовића (ВИДЕО)

БРИТАНЦИ ИЗДАЛИ УПОЗОРЕЊЕ: Навијачи са острва морају да се ПАЗЕ терористичких акција на КОСМЕТУ

РЕАЛ МУ ДЕФИНИТИВНО НАШАО ЗАМЕНУ: Расни голгетер на мети Мадриђана! Цена је ПАПРЕНА

ЧИМ ЈЕ ОТИШАО КОВАЧ: Левандовски открио шта је највећи ПРОБЛЕМ у свлачионици Бајерна