КАКВА ГОЛЧИНА СМС-А: Сергеј ВОЛЕЈЧИНОМ најавио ПРЕОКРЕТ Римљана! Лацио прекинуо ЦРНИ низ (ВИДЕО)

24.07.2020. 07:44
Sergej Milinković Savić
Сергеј Милинковић Савић / Извор: Профимедиа

Драма.

Фудбалери Лација савладали су Каљари после преокрета резултатом 2:1, у утакмици 35. кола Серије "А".

Вечерас (21.45) на Сан Сиру гледаћемо дуел два најбоља тима у Серији А од рестарта фудбала у Италији Милана и Аталанте. А домаћинима је ова утакмица много важнија јер јуре пласман у Лигу Европе. Кец је 3,10, икс 3,50, двојка 2,25, а GG3 1,50. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Милан – Аталанта.

Меч у Риму обележио је феноменалан гол српског репрезентативца Сергеја Милинковић-Савића, који је још једном показао зашто је међу најтраженијим играчима на европском тржишту.

НБА: Боби УНИШТИО Леброна и Лејкерсе! Монструозна ПАРТИЈА Марјановића (ВИДЕО)

КАПИТЕН ХВАЛИ СВОГ ШТОПЕРА: Он је најбољи на свету!

КАКВА ГОЛЧИНА: Звездин Милуновић остао без копачке па у чарапама направио мајсторију! Томане НЕ ВЕРУЈЕ

Римљани су овом победом прекинули црну серију од пет узастопних мечева без тријумфа и са 72 бода остали на четвртој позицији.

Каљари је повео у трећем минуту, када је Жоао Педро постигао леп гол из слободног ударца, али је судија поништио погодак, пошто је фудбалер погрешно извео прекид.

Гости са Сардиније су ипак дошли до вођства у 45. минуту голом Ђованија Симеонеа, док су небеско-плави изједначили у 47. минуту феноменалним поготком СМС-а из волеја са 20 метара. Победу Лацију донео је Ћиро Имобиле голом у 60. минуту. Сергејеву мајсторију можете видети на 2:15 у прилогу.

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Лага Жуниора.