КАКВА ПАРТИЈА РЕПРЕЗЕНТАТИВЦА СРБИЈЕ: Постигао два гола, ВАР му поништио хет-трик (ВИДЕО)

18.09.2023. 20:08
Nemanja Radonjić
Немања Радоњић / Извор: Профимедиа

Импресивна утакмица за њега.

Фудбалери Торина савалдали су на гостовању екипу Салернитане са 3:0 у мечу 4. кола италијанске Серије А, а два гола за свој тим постигао је српски репрезентативац Немања Радоњић.

ДА ЛИ ЋЕ ОН ИГРАТИ ПРОТИВ МАНЧЕСТЕРА? Бахар одговорио на питање које све Звездаше занима

ХАОС У ИРАНУ: Маса опколила хотел у ком је Кристијано Роналдо (ФОТО)

Радоњић је после поготка Ђенови, настави низ добрих игара, па је тако и у овом дуелу постигао прелеп гол. Наиме, он је са  око 20 метара послао неодбрањив ударац и дуплирао предност свог тима на 2:0 пред крај полувремена, у 41. минуту,

Одмах затим је Радоњић стигао и до свог другог гола. Било је то у 50. минуту после одлично реализоване контре, где му је Беланова вратио лопту на 11 метара, а Немања закуцао у мрежу.

Само осам минута касније је Немања могао да комплетира и хет-трик, али је ВАР ипак због офсајда поништио тај погодак.