КАКВА ПРОМЕНА: Врањеш решио да крене ИСПОЧЕТКА! Одлази у клуб који навијачи Партизана не памте по добру

25.01.2021. 18:09
Ognjen Vranješ
Огњен Врањеш / Извор: Профимедиа

Решио.

Неће по добром памтити Огњен Врањеш епизоду проведену у Андерлехту. Повремени репрезентативац БиХ није успео да се устали у тиму Андерлехта и упише значајне минуте, некадашњи играч атинског АЕК-а, одиграо је само четири утакмице и на терену провео свега 360 минута као играч бриселског великана, што је означило растанак са вишеструким шампионом Белгије

НЕМА СПАВАЊА: Спектакл у најави - ево зашто ноћас мораш да испратиш НБА

ЗВЕЗДА ДОБИЈА ВРХУНСКО ПОЈАЧАЊЕ: Фалко рекао ДА Станковићу!

ЗИЗУ, КРАЈ ЈЕ БЛИЗУ: Перез већ пронашао новог тренера за Реал (ФОТО)

Неће, међутим, Врањеш морати да мења државу, пошто ће и у наставку каријере играти на белгијским теренима. Наиме, искусни фудбалер ће остатак сезоне провести на позајмици у редовима Шарлрое.

Играо је репрезентативац Босне и Херцеговине у победама против Серкл Брижа и Васланд Беверена, ремију са Еупеном, а пораз од Клуб Брижа 3:0 био му је опроштајни, што се тиче сезоне. У преводу, од 4. октобра Огњен није одиграо меч, док 15 дуела заредом није нашао место ни на клупи.

Својевремени играч Црвене Звезде и крушевачког Напретка је претходну сезону провео на позајмици у Атини и за АЕК одиграо 16 првенствених мечева, занимљиво, на осам од поменутог броја грчки великан је успевао да не прими гол, а Врањеш је чак био стрелац против Ламије.

Шарлроа је тим са тренутно најлошијом формом у Жупиле лиги и надају се да ће им Огњен помоћи да прекину црни низ, будући да имају пет пораза заредом.

Погледајте како изгледа Матеа Ибањез, супруга бившег фудбалера Звезде Луиса.