КАТАИЈУ НИЈЕ УСПЕЛО, КАНГИ - ЈЕСТЕ! Погледајте емотивну сцену после поготка Габонца (ВИДЕО)

09.08.2022. 19:51
Kanga
Канга / Извор: Фото: Арена ТВ printscreen/MN Press

Звезда је повела.

Црвена звезда игра реванш меч квалификација за Лигу шампиона против јерменског Пјуника.

ДА ЛИ ИМА РАЗЛОГА ЗА БРИГУ? Катаију се ово дешава други пут узастопно (ВИДЕО)

САСТАВИ: Станковић лансирао изненађење, Звезда јури нову победу у Јеревану

ЈЕРМЕНИ МАШУ БЕЛОМ ЗАСТАВОМ: Против Звезде НЕМАМО ни ТЕОРЕТСКЕ шансе

У првом мечу било је 5:0 за црвено-беле у Београду, а добро изгледа и у узвратном дуелу.

Судија је у 28. минуту гледао ВАР снимак и схватио да је играч Пјуника играо руком. Нажалост по црвено-беле, Катаију је голман одбранио ударац. Ово је други узастопни пенал који Александар Катаи не погађа у европским такмичењима, у осмини финала Лиге Европе прошле сезоне је био непрецизан у Глазгову против Ренџерса.

Ипак, у 42. минуту је арбитар после гледања снимка опет досудио пенал за Звезду, видео је фаул над Саногом у казненом простору. Овог пута је Канга узео лопту у руке и погодио мрежу за 1:0. Први који је пришао да га загрли и честита му био је - Александар Катаи.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Снежану Борјан, супругу Милана Борјана, како ужива на базену