КАО НА ФИЛМУ: Меси на дебију голчином у надоканди времена донео победу Интеру (ВИДЕО)

22.07.2023. 08:39
Lionel Mesi
Лионел Меси / Извор: Реутерс

Аргентинац извео мајсторију из слободног ударца.

Лионел Меси дебитовао је у дресу Интера из Мајамија у победи од 2:1 против мексичког Круз Азула у мечу КОНКАКАФ Лига купа, а Аргентинац је са клупе решио питање победника.

ХАЈДУК ШОКИРАО И ПОКОРИО ЗАГРЕБ: Петковићев пенал ће навијачи Динама дуго памтити (ВИДЕО)

НАМЕРАЧИЛИ СЕ НА ЊИХ: Играчи ПСЖ-а ШЕСТИ ПУТ на мети пљачкаша!

ФРАНЦУЗИ ОТКРИЛИ: Влаховић има хронични здравствени проблем

Меси је у игру ушао у 54. минуту у тренуцима када је Интер водио са 1:0, да би десетак минута касније мексички тим стигао до изједначења.

Изгледало је да мећ бити завршен ремијем, али је по многима најбољи играч свих времена практично у последњим тренуцима меча, у четвртом минуту судијске надоканде мајсторијом са неких двадесет метара из слободног ударца постигао сјајан гол и донео три бода Интеру.