КАПИТЕН "ОВЕРИО" ПОБЕДУ: Тадић постигао гол против екипе бившег Звездиног играча (ВИДЕО)

16.04.2023. 22:38
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Његов погодак као шлаг на торту.

Фудбалери Ајакса савладали су у Амстердаму екипу Емена резултатом 3:1 у оквиру 29. кола холандске Ередивизије.

НОВИ ПОРАЗ ЈУВЕНТУСА: Влаховић за 90 минута без праве шансе, Костић није издржао до краја (ВИДЕО)

СЕРГЕЈЕВ САИГРАЧ ИМАО САОБРАЋАЈКУ: Имобилеу смрскан ауто, поломио ребро у судару с трамвајем, ћерке биле у колима (ФОТО ВИДЕО)

Екипа Душана Тадића тако се вратила на другу позицију са осам бодова заостатка за водећим Фејенордом и то против тима за који је наступио бивши фудбалер Црвене звезде Ришаиро Живковић.

Ајакс је после првих 45 минута водио са 2:0 головима Санчеза и Бергвајна. Успели су гости да се донекле врате у игру у 59. минуту када је погодио Антонис, али све је било готово у 80. минуту када је капитен репрезентације Србије Душан Тадић поставио коначан резултат.

Тадић је искористио правовремено додавање Консеисаа, испратио акцију и маестрално савладао Ван дер Харта.