Капитен Руни није успео против својих, Јунајтед у четвртфиналу ФА купа!

05.03.2020. 22:51
Mančester junajted
Манчестер јунајтед / Извор: Профимедиа

Сјајно.

Фудбалери Манчестер јунајтеда последњи су учесник четвртфинала најстаријег такмичења на свету. На свом "Прајд парку" Дерби није имао шансе против "Ђавола", подсетимо да су их минуле сезоне избацили из Лига купа, сада је ситуација ипак далеко другачије.

ГОТОВО ЈЕ: Рома добила новог власника!

СУМУ ПОГОДИЛА ВЕЛИКА ТРАГЕДИЈА: Осморо ПОГИНУЛИХ! Огласио се и фудбалер Партизана! Никад ЕМОТИВНИЈИ

ОТИШЛО СЕ ПРЕДАЛЕКО: Премијер лига донела историјску ОДЛУКУ! Стављена је ЗАБРАНА на ОВО!

"Овнови" су на свом стадиону поражени од екипе Оле Гунар Солскјера са 0:3 (0:2), те ће чета са "Олд Трафорда" у четвртфиналу играти против Норич ситија. Гости су до предности стигли у 33. минуту, након пар одбитака лопта је дошла до Лука Шоа који сјајно шутира са ивице казненог простора за 1:0. Само осам минута касније Игало добија лопту пред голом противника, те је задржава поред двојице чувара, намешта се и погађа за 2:0. Са тим резултатом се отишло на одмор, у наставку је домаћин припретио преко Витакера, али је фудбалер Дербија тукао преко гола ривала.

Све је постало јасно у 70. минуту, лопта долази до Игала у казненом простору "Овнова", његов први ударац успева да заустави голман, али му се лопта враћа и овога пута је ефектно смешта у мрежу за 3:0 и његов други погодак на утакмици.

Погледајте како изгледа Ракел Јакоб, девојка голмана Жозеа Саа.

УЗБУНА У АЈАКСУ! Коронавирус НАПАО Копљанике! Тројица Тадићевих пријатеља у КАРАНТИНУ!

БАРСА НАЦИЉАЛА ПОЈАЧАЊЕ: Дечко од 20 година и 100 милиона!

ЗБОГ ЊЕГОВИХ КИКСЕВА СМЕЈЕ МУ СЕ ЦЕО СВЕТ: Каријус има НЕВЕРОВАТНО оправдање!