КАРАБАО КУП: Фулам СИЛАН на чувеном Делу, Манчестер после ДРАМЕ елиминисан од ДРУГОЛИГАША (ВИДЕО)

26.09.2018. 09:17
Nemanja Matic
Немања Матиц / Извор: Реутерс

Нови проблеми за Жозе Муриња.

Одиграно је првих 10 мечева трећег кола Карабао купа, некадашњег Лига купа Енглеске, а ни овога пута изненађења нису изостала.

ТЕК ШТО СЕ ВРАТИО: Боаћи после гола у ДЕРБИЈУ добио много уносну понуду од МРСКОГ Звездиног ривала!

НОВИНАРИ СУ ГА ЖЕЉНО ИШЧЕКИВАЛИ: Погледајте шта је урадио Владимир Стојковић по завршетку емисије (ВИДЕО)

Фулам, Славише Јокановића је на чувеном Дену поразио Милвол. Голове за госте постигли су Џо Брајан у седмом, Лука Дела Торе у 52. и Кајрус Кристи у 68. минуту. Почасни гол за Милвол дело је Тома Елиота у 61. минуту.

Александар Митровић није играо за госте са Крејвен Котиџа, а дебитовао је 15-годишњи Харви Елиот, који је постао најмлађи првотимац у историји Фулама.

Дерби Каунти је избацио Манчестер Јунајтед на Олд Трафорду после бољег извођења једанаестераца. Хуан Мата је довео црвене ђаволе у вођство у трећем минуту. Изабраници Френка Лампарда преокренули су резултат Харија Вилсона у 59. и Џека Мариота у 86. минуту, да би Мароуан Фелаини у судијској надокнади одвео Јунајтед до пенал серије.

Ипак, Фил Џонс је промашио одлучујући пенал у осмој серији и Дерби је славио са 8:7. Немања Матић искористио је седми једанаестерац за Јунајтед.