КАТАИ "ОПРАО" БОРЈАНА: Голеада на старту меча (ВИДЕО)

11.04.2021. 15:25
Katai, Borjan
Катаи, Борјан / Извор: Фото: МН Press/Youtube printscreen/SK 9 1945

Меч 31- кола.

Фудбалери Црвене звезде су само неколико дана после тријумфа над Партизаном отишли на гостовање Јавору у мечу 31. кола Суперлиге Србије.

САСТАВИ: Станковић са великим изненађењем у шпицу против Јавора

БРИТАНСКИ ПОРТАЛ СЕ ПИТА: Може ли Звезда поново да освоји свет?

ФЕНОМЕНАЛНО: Србија ОСВОЈИЛА бронзу

Захуктала се Локомотива Марка Николића, у 2021. години зна само за победе - заређала их је седам у званичним мечевима, и данас (18.00) у сјајном располежењу чека градског ривала Спартак који јој бежи четири бода на другом месту, које води у Лигу шампиона. Квота на кеца је 2,85. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Локомотива - Спартак.

Кренуло је у Ивањици како навијачи воле са головима. Прво је Луковић у 4. минуту је прошао иза леђа саиграча Николића, није сигурно да ли је желео да шутира или центрира, али погодио је мрежу. Лопта је прошла кроз руке Милану Борјану и Јавор је повео са 1:0.

Ипак, брзо је Катаи "опрао" Борјана већ у осмом минуту. У питању је био фантастичан ударац са 20 метара из слободног ударца, немоћан би био сваки голман.