ЕВРО КАТАСТРОФА ВИЦЕШАМПИОНА: Брага за 20 минута стигла до ПОКЕРА - Голчина Ракоњца ПОПРАВИЛА утисак (ВИДЕО)

15.08.2023. 20:29
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Великан ипак превелики залогај за ТСЦ...

Фудбалери ТСЦ окончали су учешће у квалификацијама за Лигу шампиона пошто су и у ренвашу убедљиво поражени од Браге са 1:4 (1:4).

АРАПИ НЕ ОДУСТАЈУ: Појачана понуда за Митровића!

ЗВАНИЧНО: Нејмар у Ал Хилалу! Од НУЛА вам неће бити добро

ЗВЕЗДАШИ ЗОВУ ЗВЕЗДАШЕ: Зашто на "Маракани" још увек нема у просеку више од 20.000 гледалаца на сваком мечу?

Брага је већ у осмом минуту повела са 1:0, стрелац је Пици. Прва права акција гостију завршена је поготком. А цео напад је деловао као на игрици. Кренули су Португалци са своје половине. Уследио је један пас, други, трећи, убацивање бека Гомеза високо у шеснаестерац, па повратна на неких 7 метара, одакле је Пици рутински погодио.

За 2:0, повећао је Брума у 13 минуту. Баш као и у првој утакмици. Још једна сјајна акција Браге, Ђало је проиграо Пиција, а овај додао на леву страну шеснаестерца до Бруме, који је погодио даљи угао.

Само три минута касније Брага је стигла до 3:0, Стрелац је био Ђало на додавање Рикарда Орте. Потпуни потоп за ТСЦ.

Већ у 20 минуту Ал Мусрати је сјајан гол постигао после ударца са неких 17, 18 метара. Истина, био је и неометан, без блока...

У 40 минуту ТСЦ долази до почасног поготка, стрелац је Марко Ракоњац. Повукао је високи нападач контру, дошао надомак шеснаестерца и одатле послао прави пројектил у рашље. Сјајан гол за доскорашњег нападача Црвене звезде.

До краја утакмице није било значајнијих ситуација на обе стране. Темпо је поприлично опао од момента када је постало јасно ко ће у плеј-оф за Лигу шампиона. Свакако, ово је једна лепа, али и сурова школа за екипу која ће по први пут у својој историји играти групну фазу једног европског такмичења и то ни мање ни више него Лиге Европе.