КАЗНА ЗА ПРОМАШАЈЕ: Звезда поражена од Зенита, остављен добар утисак

03.07.2022. 21:04
zz
zz / Извор: Фото: ФК Црвена звезда

Дејан Станковић може бити задовољан притиском, изостала реализација.

Фудбалери Црвене звезде поражени су од Зенита у Сочију са 2:1 (0:0) у последњем контролном мечу на летњим припремама.

ЧЕСТИТАМО! Меридиан шаље и трећег путника на ФУДБАЛСКИ СПЕКТАКЛ – Предраг иде у Катар!

РУСИЈОМ СЕ ОРИ БОЖЕ ПРАВДЕ УЗ ОВАЦИЈЕ! Спектакл на мечу Звезде и Зенита (ВИДЕО)

На самом почетку Звезда је играла боље од Зенита. У првих неколико минута црвено-бели су имали две јако добре шансе. Прву је пропустио Милан Павков који није лепо захватио лопту после центаршута Мустафе.

Управо је Мустафа био у центру пажње и пар минута касније када је после грешке одбране Зенита дошао до лопте и упутио ударац ка голу. Међутим лопта је прошла поред гола. Прво полувреме је завршено без голова.

Убрзо по почетку другог полувремена стигла је казна за пропуштене прилике Звезде. Андреј Мостовој је у 53. минуту донео предност Зениту. Имала је и руска екипа прилике да повећа вођство, што је и урадила у 74. минуту када је Касијера матирао Борјана.

Наду Црвеној звезди пружио је Александар Катаи у 79. минуту када је смањио резултат на 2:1.

Међутим Звезда до краја утакмице није успела да створи шансу којом би запретила голу Зенита.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Снежану Борјан, супругу Милана Борјана, како ужива на базену