ЛОША УВЕРТИРА ЗА ПАРТИЗАН: Келн РАЗБИЈЕН у Менхенгладбаху

09.10.2022. 18:30
FK Keln
ФК Келн

Не иде Јарчевима.

Фудбалери Келна поражени су оквиру Бундеслиге пред долазак у Београд на гостовање Партизану. Јарчеви су пали у Менхенгладбаху, боља је била Борусија 5:2.

КРСТАЈИЋ: Србија је фаворит

ЛАКОВИЋ: Србија има добре шансе да се пласира на ЕП

ТАДИЋ НЕ СУМЊА: Фаворити смо!

Марвин Фридрих је после центаршута из корнера донео предност Борусији у 27. минуту.

Четири минута касније, после гледања ВАР снимка, досуђен је пенал за Келн који је Флоријан Кајнц претворио у гол за 1:1.

Узалуд је био тај гол Кајнца када је судијској надокнади првог полувремена све упропастио, скривио је једанаестерац и зарадио други жути картон.

Из пенала Реми Бенсебаини је донео ново вођство Борусији.

Само што се кренуло у наставку Ларс Штиндл је сјајним ударцем са дистанце погодио за 3:1.

Бенсебаини је још једном у 76. минуту био стрелац за домаћине и 4:1, да би Денис Хусеинбашић у 84. минуту смањио на 5:2.

Коначно у првом минуту надокнаде, Маркус Тирам је на центрашут Плеа одлично реаговао и погодио за коначних 5:2.