КЛАДИОНИЧАРСКИ САН: У једном дану узео 700.000 ЕВРА у Mozzartu - и то КАКО!

Немања Николић / Извор: МН Press

Да постоји кладионичарски Лувр, ови тикети би били тамо. И запамтите: Ово може само у Mozzartu

Бомбастична три тикета нам стижу из Милешевске улице у Београду. Да постоји кладионичарски Лувр, ови тикети би сигурно били тамо! Донели су Mozzartovom кладиоцу преко 700.000 евра на 3.900 уложених динара!

Кренимо од тикета са 17 парова и добитком од 28 МИЛИОНА динара који је већ представљен у рубрици Луди тикет. Интересантно да је највећа квота на тикету свега 2,35 и да се наш играч се држао коначних исхода уз две лагане комбинације.

Деловало је да тикет пада када је Ференцварош губио 2:0. На крају је било 2:6 за Фради. Термин од 18:30 је јако битан за овај тикет, јер Еспањол је губио од Аморебиете са 0:2, да би затим уследио преокрет и тријумф од 3:2. Не би овај тикет био потпун да један Србин није узео ствар у своје руке - Ђенова је одолевала у Торину до 94. минута, а онда на сцену ступа Немања Радоњић и феноменалним голом доноси победу Биковима.

Сада је већ постало озбиљно - на терен излазе фудбалери ИМТ-а и Партизана и хладан туш за нашег кладиоца. Партизан је губио од ИМТ-а са 2:0. Салдања је у 70. минуту смањио на 1:2. Natho у 91. минуту даје гол са беле тачке за 2:2, а Таки Николић у 95. минуту доноси победу црно-белима.

Да овај тикет има сто живота потврдио је последњи меч на тикету - Динамо Загреб је губио у Осијеку са 2:0. Модри су у 70. минуту смањили на 2:1, а онда је Бруно Петковић головима из пенала у 87 и 99. минуту донео победу клубу са Максимира и нашем играчу невероватан добитак од 82 милиона динара, илити око 700.000 евра, како је коме лакше.