КЛУПКО СЕ ОДМОТАВА: Полиција идентификовала лопова који је упао у кућу Синише Михајловића
Многе је потресла вест о скандалозној пљачки породичне куће Синише Михајловића.
Кућа легендарног фудбалера у Сремској Каменици била је мета лопова, који су из дома у којем живи мајка Синише Михајловића однели новац, али и бројне реквизите из каријере њеног сина који имају непроцењиву вредност.
Како Телеграф сазнаје, полиција ради свој посао и идентификовала је једног од лопова, који би ускоро требало да буде приведен.
Пљачка се догодила у уторак, 26 маја, између два и три сата после поноћи. Два маскирана лопова су упала у кућу док је Синишина мајка спавала, а у међувремену се она огласила:
- Спавала сам у тој соби, у коју су ушли лопови и из једног од два плакара поред мог кревета узели новац, сву моју уштеђевину, пензију и златан ланчић у чијем привеску су слике мојих унучића. То ми је био поклон од мог Синише и деце. Ја сам стара, имам 83 године и слабо спавам, не знам како ништа нисам чула. Вероватно су ми нешто урадили, нечим ме омамили. Не знам. На снимцима са камера видели смо да су били маскирани. Верујем да ће бити пронађени - рекла је Викторија Михајловић.
Надамо се да ће сви учесници пљачке брзо бити лишени слободе.