01.10.2022. 22:28
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Поново бриљира

Фудбалери Ајакса ремизирали су 1:1 на свом терену против аутсајдера Го Ахед Иглса, а капитен Србије Душан Тадић уписао је нову асистенцију.

НАЈВЕРНИЈА ПОДРШКА СРПСКОМ СПОРТУ СТИЖЕ СА АДРЕСЕ MOZZARTA: KK Партизан од данас KK Партизан Mozzart Бет

СРЕЋНИ ТАТА: Александар Митровић по трећи пут постао отац

Копљаници су тако пропустили прилику да се врате на лидерско место првенствене табеле, које им је преотео АЗ Алкамар.

Све је добро изгледало за домаћина након првих 45 минута игре. Повео је Ајакс на истеку првог дела поготком Девија Класена на асистенцију нашег Душана Тадића.

Ајакс је имао потпуну доминацију и у наставку утакмице, али су домаћи пропустили неколико добрих прилика да постигну други гол и тако победе.

Казна за промашаје је уследила у 78. минуту, тада је Го Ахед Иглс искористио своју прву прилику на мечу и голом Исланђанина Вилума Тора Вилумсона стигао до великог бода.