КОНАЧНО: Војводина остварила први тријумф у Белеку

26.01.2021. 15:16

Минимална победа изабраника Ненада Лалатовића.

Фудбалери Војводине остварили су прву победу на припремама у Белеку. Наиме, "стара дама" је у четвртој контролној утакмици победила Славију из Софије резултатом 1:0 (0:0).

ОВДЕ имаш 1.500 РСД ГРАТИС и 30% бонуса на сваки депозит – и пре него што одиграш тикет

МИЛУНОВИЋ: Ништа без Бена и Иванића

РАСТУ МИЛИОНИ: Звезда добила три понуде за једног од најбољих

Мало-помало, Манчестер Сити се „увукао“ у врх Премијер лиге, и сада је главни кандидат за титулу, због очајних резултата Ливерпула. Грађани вечерас (21.15) гостују ВБА, и велики су фаворити – двојка је 1,26, а kombinazzija 2&3 1,75. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ВБА – Манчестер Сити.

Утакмица је каснила око пола часа, пошто су делегиране судије на путу ка центру Сусеси доживеле лакши саобраћајни удес. Заједничком одлуком тимова пиштљаку је преузео помоћни тренер Војводине Драган Шарац, док су помоћни арбитри били из стручног штаба Славије и тако је било до 25. минута када су судије пристигле и преузеле своје улоге.

Једини погодак на мечу виђен је у 70. минуту када је Младеновић лепо упослио Гемовића, овај је са неких 15 метара шутирао у ближи угао, голман је одбио лопту право на ногу поменутог Младеновића који погађа за заслужено вођство Војводине, а испоставиће се и коначан резултат.