КОПА АМЕРИКА: Аргентина још једном РАЗОЧАРАЛА, Шеици кроје Месијеву судбину (ВИДЕО)

20.06.2019. 09:05
Leo Mesi
Лео Меси / Извор: Профимедиа

Колумбија се намучила са Катаром.

Одиграни су мечеви другог кола групе Б на Копа Америка у Бразилу у којима је селекција Аргентине ремизирала са Парагвајем 1:1 (0:1), док су Колумбијци уз велике муке савладали Катар резултатом 1:0 (0:0).

Гаучоси су одиграли још један слаб меч, до изједначења су дошли из једанаестерца, док су за цео меч упутили свега два шута у оквир гола (седам укупно). Тиме су довели у питање пласман у четвртфинале шампионата Јужне Америке, а све ће се решавати у дуелу са Катаром у трећем колу.

ОБРАТИТЕ ПАЖЊУ НА 19. ЈУЛ: Ако вас тог дана послужи срећа, ово лето ћете заувек памтити

ОГЛАСИО СЕ СЕЛЕКТОР ХРВАТСКЕ: Нећете веровати шта је Туцак рекао о атмосфери у Београду! Коментарисао и суђење

МИЛОЈЕВИЋ НА КЛУПИ СРБИЈЕ? Стигао одговор из прве руке (ФОТО)

Парагвај је повео голом Санчеза у 37. минуту и са минималном предношћу отишао на велики одмор. Меси је изједначио у 57. минуту, а победу Парагваја промашио је Дерлис Гонзалес пет минута касније, такође са "креча".

Колумбија је дуго тражила пут до мреже Катара. Нападали су Жути пуних 86 минута, али се азијска селекција успешно бранила. Ипак, нова три бода Колумбијцима донео је нападач Аталанте, Дуван Запата, другим голом на овогодишњем Копа Америка.

Колумбија је овом победом обезбедила прво место у Групи Б са максималним учинком. Парагвај је други и у последњем колу сам одлучује о својој судбини, док Аргентина мора да савлада Катар како би могла да се нада пролазу у четвртфинале.

Погледајте како изгледа Хеорхина Родригез, девојка Португалца Кристијана Роналда