КОПА АМЕРИКА: Јапан два пута водио, али је Уругвај успео да ишчупа бод (ВИДЕО)

21.06.2019. 09:59
Edison Kavani
Едисон Кавани / Извор: Реутерс

Утакмица завршена нерешеним резултатом 2:2.

Репрезентације Уругваја и Јапана одиграли су нерешено 2:2 у другом колу Копа Америке и тако још једном потврдили да ове године све врви од изненађујућих резултата пошто су после Бразилаца и Аргентинаца, сада и Уругвајци просули бодове у мечу у којем су важили за фаоврите.

ГВАРДИОЛА НЕ СТАЈЕ: Нови ПОТПИС у Манчестер ситију!

КЛОП СПРЕМИО ЏАК ПАРА: Стиже скупоцени играч из Барселоне! (ФОТО)

НОВА УЛОГА ЗА ЛЕГЕНДУ: Раул постао тренер

Борбени Јапанци играли су на свом максимуму и натерали Урусе да се добро озноје. Повели су Самураји већ у 25. минуту голом Кођи Мијошија коме је претходно сјајну дугу лопту упутио Шибасаки. Да Јапана не оде са вођством на велики одмор побринуо се Луис Суарез из пенала у 32. минуту.

Јапанцима је било потребно 15 минута да поново изазову главобољу Уругвајцима пошто је у 59. минуту други гол на мечу постигао Мијоши, али је у 66. минуту Хименез главом успео да матира Кавашиму и обезбеди Уругвају бод.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга голмана репрезентације Србије Предрага Рајковића