КОПА АМЕРИКА: Рапсодија Уруса, Шеици ШОКИРАЛИ Парагвај (ВИДЕО)

17.06.2019. 08:26
Luis Suarez
Луис Суарез / Извор: Профимедиа

Голеада у Бразилу.

Одиграна су још два меча на Копа Америка на којима су Уругвајци у оквиру групе Ц демолирали Еквадор са 4:0 (3:0), док је Парагвај ремизирао са Катаром 2:2 (1:0). Уругвајцима је посао значајно олакшао Кинтерос, који је искључен после само 24 минута игре, након чега Еквадор није имао шансе.

Катар је дошао до првог бода на Копа Америка сустигавши предност Парагваја од 2:0, и то у другом делу.

НОВИ ОТКАЗ У ХУМСКОЈ: Саво ПРЕЦРТАО везисту!

МИЛОЈЕВИЋ ПРЕСЕКАО: Ови фудбалери НЕ ПУТУЈУ у Аустрију!

СВЕ ЈЕ ГОТОВО: Славиша Јокановић ПОТПИСАО (ФОТО)

Ветеран Оскар Кардосо је донео Парагвају предност из једанаестерца већ у четвртом минуту, док је Дерлис Гонсалез у 56. повисио на 2:0. Алмоез је смањио предност ривала у 68. минуту, док је Кухи поравнао девет минута касније.

У мечу Уругваја и Еквадора није било неизвесности. Лодеиро је донео вођство Урусима у 6. минуту, Кавани је дуплирао у 33., док је Луис Суарез обезбедио победу својој селекцији минут пре одласка на одмор. Победу је потврдио Мина Меза у 78. минуту сусрета.

Копа Америкасе наставља ноћас од 1 час после поноћи када прво коло у Групи Ц комплетирају Јапан и Чиле.

Погледајте како изгледа Нина Сеничар, бивша девојка италијанског нападача Марка Боријела