КОРОНА ЈЕ ПРОШЛОСТ - ИЗВЕО МАЈСТОРСКУ ПАНЕНКУ: Роналдо двоструки стрелац у победи Јувентуса! (ВИДЕО СНИМЦИ)

01.11.2020. 18:32
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Португалац се вратио у великом стилу.

Фудбалери Јувентуса вратили су се на победничке стазе после гостовања Специји. Шампион Италије је славио са убедљивих 4:1, али далеко од тога да је било лако, посебно у првом полувремену, пре него што је на сцену ступио Кристијано Роналдо код резултата 1:1.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Сјајних 100 минута у Ивањици! Искључење на старту, промашен пенал, гол у надокнади

ЖИВОТНА БОРБА НАЈБОЉЕГ ЕНГЛЕСКОГ ФУДБАЛЕРА ИКАДА: Од исте страшне болести недавно му умрли брат и саиграч

Испоставило се да је уласком Роналда Специја била сломљена, односно да није имала снаге да се врати након његовог гола у 59. минуту иако је успела у првом делу када је Томаско Побега (32') "неутрализовао" погодак Алвара Морате (14'), коме је поништен још један гол.

Роналдо је тачку ставио из пенала у 76. минут, а у стрелце је уписао и Адријен Рабио, играо се 67. минут.

"Стара дама" је тако прекинула низ од два ремија у Серији А и сада је опет на правом колосеку. Јасно, када је ту Роналдо...

Јувентус је с њим други тим и то се осетило када је био у изолацији због коронавируса.