КОСАНОВИЋЕВ ШОУ ПОСЛЕ МЕЧА: Тренер Напретка ОПЛЕО по судијама после победе над Партизаном (ВИДЕО)

31.03.2019. 19:13
Milorad Kosanović
Милорад Косановић / Извор: Фото: ФК Партизан

Без длаке на језику.

Фудбалери Напретка савладали су Партизан у оквиру 28. кола Суперлиге Србије, а после меча је без обзира на победу тренер Крушевљана Милорад Косановић био јако љут на судије због поништеног гола његовој екипи.

СУПЕРЛИГА: Партизан поражен у Крушевцу на дебију Сава Милошевића (ВИДЕО)

ПАРТИЗАН ПОКЛЕКАО У КРУШЕВЦУ: Ево шта је Милошевић рекао после неуспешног дебија (ВИДЕО)

НАПРЕТКУ ПОНИШТЕН ГОЛ: Крушевљани воде на старту меча, а могло је бити и 2:0 (ВИДЕО)

Напредак је повео у 18. минуту, а само пет минута касније Чарапанима је поништен гол због офсајда.

- Радује ме што смо добили времена да радимо озбиљније. Одиграли смо први део јако добро, могли смо да дамо и други гол, имали смо га, али судије стално греше и као да то раде намерно. Тешко је играти против фаворита. Отишао сам са терена да не бих викао, јер само мене кажњавају у овој држави. Ударали су ме по џепу као да радим у Бундеслиги - рекао је револтирани Косановић по завршетку утакмице.

НЕСПОРТСКИ ГЕСТ ЏЕЈМСА ХАРДЕНА: Погодио тројку, па ПРЕТИО Богдану! (ВИДЕО)

ОГЛАСИО СЕ БИТАДЗЕ: Кошаркаш Будућности ОТКРИО разлоге преласка у редове Подгоричана (ФОТО)

ТОНИ НАДАЛ НЕМА ПОВЕРЕЊА У НОВАКА: Ево због чега Шпанац сумња у српског тенисера (ФОТО)

Да ли је било недозвољене позиције процените сами.

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Јована Бракочевић.