КОСАНОВИЋУ ПУКАО ФИЛМ: Напустио терен пре краја првог полувремена (ВИДЕО)

26.08.2018. 08:37
Milorad Kosanović
Милорад Косановић / Извор: Фото: printscreen/Youtube

Буран меч у Нишу завршен без победника.

Изузетно буран меч виђен је на Чаиру између Радничког и Напретка, који је завршен резултатом 3:3. Било је на овој утакмици свега - чак шест голова, преокрета, искључења али и детаља који немају везе са фудбалом и који су покварили спортску представу

БУРА У НАЈАВИ: Звезда жели истог играча као Партизан (ФОТО)

Никола Жигић данас изгледа НЕВЕРОВАТНО! Али НЕВЕРОВАТНО! Памтимо га по краткој коси и осмеху, а сада... (ФОТО)

Судија Драган Чоловић потрудио се да буде у главној улози, пошто је судио два изузетно сумњива пенала за Раднички.

Након што је Напредак повео голом Региса у 29. минуту, Станисављевић је са беле тачке поравнао резултат у 44. минуту.

Непосредно пре извођења пенала клупу је из револта напустио тренер Напретка Милорад Косановић, који је одшетао преко читавог терена и изашао пре него што је завршено прво полувреме.

Судија му није дозволио да се врати на клупу на старту другог полувремена, па је Напредак морао без свог тренера у наставку меча.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.