УТАКМИЦА ЗА ИНФАРКТ: Невероватна два преокрета у последњих десет минута у ФА Купу (ВИДЕО)

16.03.2024. 16:05
FK Koventri
ФК Ковентри / Извор: Профимедиа

Дуел за памћење.

Велико изненађење је приредио Ковенти у ФА Купу у Енглеској. Осмопласирани тим Чемпионшипа је као гост савладао Вулверхемптон са 3:2 на невероватан начин, тако што је постигао голове за преокрет у седмом и десетом минуту судијске надокнаде времена и пласирали су се у полуфинале овог такмичења.

РОМА У ПРОБЛЕМУ: Дибала мора на боловањеPaolo Dibala

РОМА У ПРОБЛЕМУ: Дибала мора на боловање

ПРЕД ОЧИМА ДЕТЕТА И СУПРУГЕ: Звезда Серије А нападнута испред обдаништаĆiro Imobile

ПРЕД ОЧИМА ДЕТЕТА И СУПРУГЕ: Звезда Серије А нападнута испред обданишта

ДОНЕО ЈЕ ОДЛУКУ: Звездин првотимац отишао из Србије - циљ му је само једанVladan Milojević, FK Crvena zvezda

ДОНЕО ЈЕ ОДЛУКУ: Звездин првотимац отишао из Србије - циљ му је само један

Ковентри је повео преко Елиса Симса у 53. минуту.Вулверхемптон је био далеко од свог нивоа у овом окршају, али је успео да изједначи резултат у 83. минуту преко Рајана Аит Нурија, а Хуго Буено је на асистенцију стрелца првог гола у 88. довео домаћи тим у вођство.

Сви су помислили да је тај невероватан преокрет одлучио сусрет, али тако нису мислили и фудбалери Ковентрија. Прво је Симс постигао свој други гол на сусрету у 97. минуту, а онда је исти играч асистирао Хаџију Рајту који је у 100. минуту шокирао домаћина.