КРАГУЈЕВЧАНИ У ПОЛУФИНАЛУ: Пазарци немоћни на ”Чика Дачи”

11.04.2024. 18:29
FK Radnički Kragujevac
ФК Раднички Крагујевац / Извор: МН Press

Фудбалери Радничког из Крагујевца пласирали су се у полуфинале Купа Србије после победе над Новим Пазаром на домаћем терену резултатом 3:1 (2:0).

Иако је Нови Пазар (из неког разлога) био фаворит по кладионицама на овом мечу, прави фаворит био је Раднички.

Крагујевчани су разбили госте и заслужено отишли у полуфинале Купа Србије.

Дали су два гола у првом полувремену, а питање победника решили су у 98. минуту.

Домаћин је брзински дошао до два гола у првом полувремену.

Повели су преко Бевиса у 31. минуту, да би четири минута касније предност дуплирао Милосављевић.

Повукли су се у другом полувремену, а Пазар је напао и то им се исплатило.

Смањио је Срећковић у 73. минуту.

Пазар је нападао све време, испала је фрка код клупа јер су се умало побили стручњаци и резервни играчи, а настрадао је тренер домаћина Феђа Дудић који је искључен.

Гости су се на крају отворили, а после контре је Ортиз погодио у 98. минуту и решио утакмицу.

У жребу у просторијама ФСС ће се још наћи и куглице са именима Црвене звезде, Партизана и Војводине.