КРАЈ АГОНИЈЕ: Чудо се ДОГОДИЛО, суперлигаш остварио прву ПОБЕДУ у сезони!

18.09.2021. 18:23
FK Mladost
ФК Младост / Извор: МН Press

Без изненађења на Бановом брду.

После ремија у прошлом колу са Чукаричким (0:0), фудбалери Младости су тек у 9. колу уписали и прву победу у новој сезони.

Лучанци су на гостовању Пролетеру у Новом Саду однели цео плен, а меч је обележила спектакуларна голеада - 2:3.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Интер 1,43, РБ Лајпциг 2,00, Фулам 1,40, Бешикташ 1,95!

БУНДЕСЛИГА: Немилосрдни Бајерн бројао до седам

ПАЛА ЈЕ И ЂЕНОВА: СРПСКА Фиорентина на ВРХУ табеле

Мрежу домаћина у 9. минуту начео је Саша Јовановић, међутим Новосађани су само пет минута касније одговорили голом Томовића после корнера.

До краја полувремена, Младост је са два гола отишла на високих 1:3. Наду домаћину почетком другог полувремена вратио је Вукасовић (47.) евроголом са ивице шеснаестерца, али су Лучанци минималну предност очували до краја сусрета и стигли до првог тријумфа после шест пораза и ремија.

Чукарички је према очекивању савладао Спартак са 2:1 и наставио тријумфалан низ на свом терену против Суботичана. У 15. минуту Јанковић је са десног бока упослио Јовановића, а најбољи стрелац Брђана постигао нови погодак у сезони.

Изједначио је Тодороски, после повратне лопте Шимуре. Погодак са ивице шеснаестерца донео је изједначење које је било на снази до 63. минута, када је Чукарички уз помоћ Иванчевића, који је преварио свог голмана, стигао до три бода.