КРАЈ ЗА ТИМ ВЛАДАНА МИЛОЈЕВИЋА У АЗИЈСКОЈ ЛИГИ ШАМПИОНА: Платио цех због великих грешака његове одбране (ВИДЕО)

30.09.2020. 21:19
Vladan Milojević
Владан Милојевић / Извор: Фото: МН Press - Youtube printscreen/The АФЦ Хуб

Лако примљени голови.

Тим Владана Милојевића Ал-Ахли елиминисан је у четвртфиналу азијске Лиге шампиона након што је Ал-Наср из Ријада био бољи и са 2:0 се пласирао даље.

СУПЕРМОЋНА ЗВЕР: Видите какав BMW вози Звездин Спиридоновић - једе асфалт (ФОТО)

БОМБА ПРЕД ПУТ НА КИПАР: Звезда ПРОДАЛА везисту!

ПОСЛЕ ТОЛИКО ГОДИНА - ШУМАХЕР НАПУШТА КУЋУ И СЕЛИ СЕ: Иде у вилу коју је платио 30 милиона и то од председника Реала

Заказала је одбрана Милојевићевих играча, јер је утисак да је олако примљен први гол који је у 13. минуту дао Аргентинац Пити.

Велико НБА финале је стигло! Вечерас у 03.00 у Орланду отвара се финална серија између Лејкерса, тима препуног звезда, и Мајамија, екипе која се више ослања на тимску игру. Кец на Лејкерсе је 1,50, а двојка 2,95. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лејкерс - Мајами.

Већу заслугу за њега има Калид Ал Ганам који је и поред петорице играча успео да упосли Питија, а овај да прође кроз одбрану и лагано савлада Мохамеда Ал Оваиса, голмана Ал-Ахлија, за 1:0.

Тим из Ријада је предност дуплирао у 55. минуту, у акцији у којој је асистент био Султан Абдулах Ал Ганам, а стрелац Абдулфатах Асири.

Абдулбасит Хинди, играч Ал-Ахлија је после центаршута Ал Ганама промашио лопту уклизавањем, док је Асири лепом финтом преварио штопера Мотаза Хавсавија и онда опет изашао сам испред голмана Милојевићевог тима.

Опет је напад Ал-Насра био неумољив, реализација без грешке, па је овај тим потврдио да је бољи, иако је Ал-Ахли више имао лопту у ногама, али уз мање шутева на гол (15:6).

У међусобним окршајима са Ал-Насром Ал-Ахли није успео да победи скоро две године, а Милојевић је у прошлом сусрету са истим ривалом ремизирао 2:2.