ЗАШТО БИ НЕКО ЉУБИО КОСТОБРАНЕ? Роналдо је то урадио пре уласка, а имао је и ЈАКО ДОБАР разлог (ВИДЕО)

09.02.2022. 17:49
Ronaldo
Роналдо / Извор: Фото: Youtube printscreen/Sport Клуб

"Човек који не проводи време са породицом, не може никад бити прави човек" - Вито Корлеоне.

Фудбалери Барнлија и Манчестер јунајтеда одиграли су нерешено 1:1 у 24. колу енглеске Премијер лиге.

ШТА ЈЕ САД ОВО!? Влаховић НА КЛУПИ, Алегри доноси неочекивану одлуку?

ЛЕПО РАСПОЛОЖЕЊЕ КОД БРЂАНА ПРЕД ЗВЕЗДУ: Драго ми је што већ у првом колу наставка шампионата играмо против

У БЕРГАМУ ПОТРЕБАН НАПАДАЧ: Аталанта доводи бившег играча Атлетика и Челсија (ФОТО)

Повео је Јунајтед голом Пола Погбе у 18. минуту, да би изједначење Барнлију донео Џеј Родригез у 48. минуту.

Ипак, један детаљ је многима привукао пажњу.

Наиме, пре уласка на терен око 60. минута, Кристијано Роналдо је пољубио костобран, а свки су се питали шта се налази на њему. Касније је откривено да је костобран дизајаниран тако да се на њему налазе ликови чланова Роналдове породице.