КРСТАЈИЋЕВА БУГАРСКА СЕ НИЈЕ ПРОСЛАВИЛА: Само реми са играчем више против Литваније

17.06.2023. 17:27
Mladen Krstajić
Младен Крстајић / Извор: МН Press

За три дана дочекују Србију.

Репрезентација Литваније и Бугарске одиграле су 1:1 (1:1) у трећем колу групе Г квалификација за Европско првенатво, у мечу који је одигран у Каунасу, а обема селекција је ово био први бод у овом циклусу.

ХРВАТ СТИЖЕ НА ЕТИХАД: Гвардиол се договорио са Гвардиолом

НЕМА ДИЛЕМЕ: После толико година СИГУРНО напушта Звезду

СПАРТАК ДОВЕО ВЕЛИКО ИМЕ: Одиграо је више од 90 мечева за Русију и стигао је Суботицу

Бугаска је имала улогу фаворита у овом мечу, али није много тога показала иако је од 17. минута имала играча више пошто је искључен Ласицкас. Два минута пре тога Литванија је повела голом Гирдваиниса. Ипак, у 27. минуту Бугарска је стигла до изједначења голом Петкоа. Испоставило се да је то и коначан резултат меча. Бугарсак у другом полувремену практично није ни запретила, док је Литванија имала једну прилоикиу преко Гинеитиса у 68. минуту, али је он непрецизно шутирао.

За три дана Бугарсак ће у Разграду дочекати репрезентацију Србије, док ће Литванија гостовати Мађаркој.