КУЋНЕ ЧАРОЛИЈЕ БИВШЕГ НАПАДАЧА ЗВЕЗДЕ: Борха са два гола срушио Велез у Копа Либертадорес (ВИДЕО)

28.04.2021. 09:06
Kristijan Borha
Кристијан Борха / Извор: Фото: Youtube Printscreen/Resumenes Фласх

Одлични Колумбијац.

Бивши нападач Црвене звезде Кристијан Борха био је херој ЛДУ Кита у другом колу Копа Либертадорес. Еквадорски клуб је савладао Велез Сарсфилд са 3:1, а Колумбијац је постигао прва два гола за домаћина.

СЛУШАЋЕ СЕ БОБ МАРЛИ: Ево у ком дресу ће играти Тадић наредне сезоне (ФОТО)

ДРОГБА БИ МОГАО ОПЕТ НА ТЕРЕН - НАРАВНО У ЕНГЛЕСКОЈ: Челник клуба ТВРДИ -постигао би 25 голова, кладио бих се на то

БОМБА ИЗ ШПАНИЈЕ: Садик добија српског тренера! Некадашњи стратег Партизана преузима Алмерију (ФОТО)

Борха је прво одлично реаговао главом после корнера за 1:0 у 28. минуту. Велез је изједначио у смирај првог дела игре преко Галдамеса, да би Борха мајсторским ударцем левом ногом са 17 метара донео ново вођство Еквадорцима у 53. минуту. Победу ЛДУ Кита потврдио је Жунино у 65. минуту.

После два кола у Г групи Копа Либертадорес Фламенго је лидер са 6 бодова, следи ЛДУ Кито са 4, Унион ла Калера са једним, док је Велез на зачељу табеле без бодова.

Погледајте како изгледа америчка MMA фајтерка Пејџ Ванзант.