КУП КОНФЕДЕРАЦИЈА: Пепеов спас у задњи час, Силва за преокрет и треће место (ВИДЕО)

02.07.2017. 17:29
Pepe
Пепе / Извор: Реутерс

Португал савладао Мексико у продужецима.

Фудбалска репрезентација Португалије после продужетака победила је Мексико 2:1 (1:1) у борби за треће место на Купу конфедерација у Русији.

АМЕРИКА ПОД НОГАМА: Српски Чикаго ЛИДЕР МЛС лиге! (ВИДЕО)

РУСИ СЕ ОТВОРИЛИ: Леандро у Зениту за 23 милиона евра (ФОТО)

Прваци Европе на московској „Откритије арени“ били су на рубу пораза, губили су све до 91. минута јер је Нето погодио сопствену мрежу у 54. минуту, а онда је његов партнер на месту штопера Пепе омогућио продужетке у којима је Адријан Силва из пенала донео преокрет у 104. минуту.

Португалци, који су играли без Кристијана Роналда због поштеде, у првом полувремену промашили су још један пенал, односно голман Гиљермо Очоа је одбранио ударац Андреу Силви и то након што је накнадно досуђен путем ВАР технологије.

У борби за трофеј вечерас од 20 часова се у финалу састају Немачка и Чиле.