КУП КОНФЕДЕРАЦИЈА: Сомбрероси ШОКИРАЛИ шампиона Европе у последњим секундама (ВИДЕО)

18.06.2017. 19:06
Kup konfederacija
Куп конфедерација / Извор: Реутерс

Мексико и Португалија одиграли сјајан меч у Казању.

Фудбалери Португала и Мексика одиграли су у Казању нерешено 2:2 у драматичној утакмици групе А Купа конфедерација. Португал је имао вођство до последњег минута, када је Ектор Морено шокирао шампиона Европе поготком главом после велике гужве у казненом простору.

НА ПРАГУ ПРВОГ ПОЈАЧАЊА: Искусни шпански фудбалер прелази на Меацу? (ФОТО)

МИЛОЈЕВИЋ УВЕО ПРОМЕНЕ НА ТРЕНИНГУ: Нови тренер жели НЕШТО другачије (ФОТО)

Дефанзивац Мексика искористио је сјајан центаршут Џонатана Дос Сантоса из корнера, у скоку надвисио Жозеа Фонтеа и донео велико славље својој екипи.

Претходно је Рикардо Кварежма погодио за вођство Португала, Хавијер Ернандес је изједначио у финишу полувремена, а Седрик Соареш неколико минута пре Морена, чинило се, савладао голмана Гиљерма Очоу за тријумф.

Ипак, тако није мислио Морено чијем голу су се највише обрадовали фудбалери Русије јер су усамљени на челу табеле групе А са три бода, два више од данашњих ривала.

ПРВИ ИСПИТ ЗА ЦРНО-БЕЛЕ: Ђукић се на ПРЕМИЈЕРИ одлучио за ОВАЈ тим (САСТАВИ)